Syndrom vyhoření – pozor na něj

Pokud si všímáte lidí kolem sebe, můžete ho vidět téměř všude. Taxikář vám řekne, že je bývalým ředitelem knižního vydavatelství. Pokojská vám řekne, že je bývalou manažerkou v bankovním sektoru. Servírka vám řekne, že je bývalou profesorkou francouzštiny na gymnáziu. Všichni tito lidé odešli ze svých pracovních pozic a opustili svá povolání, protože si potřebovali duševně odpočinout.
dokument na deskách
Snažte se žít svůj život tak, aby nebyl rutinou a stereotypní šedí. Šedá je barva DEPRESE. A to nechcete. Stejně jako nechcete být ŠEDOU MYŠÍ. Buďte IMPOZANTNÍ a INSPIRUJÍCÍ osobností s IMPOZANTNÍM a INSPIRUJÍCÍM vzhledem a IMPOZANTNÍM a INSPIRUJÍCÍM životním stylem podle vašeho osobitého vkusu.
Myšlenkovou aktivitu přerušíte tím, že jednoduše přepnete na aktivitu jiného druhu. Zde je několik námětů
TVŮRČÍ AKTIVITY:Umělecky tvořte. Navrhněte si a ušijte si šaty. Vyrábějte si vlastní šperky. Malujte abstraktní obrazy. Choďte po městě s fotoaparátem a fotografujte. Zpívejte s kapelou. Vnášejte kreativitu do všeho, co děláte. Do stylu, jakým se oblékáte. Do stylu, v jakém je vybaven váš byt. Když něco tvoříte, tak vypínáte INTELEKT a zapínáte IMAGINACI a INTUICI.
POHYBOVÉ AKTIVITY:Jděte posilovat do fitka. Jděte si zaplavat do bazénu. Jděte běhat do přírody. Jděte na lekci tance. Třeba si vyberete sexy tanec v pole dance studiu, třeba si vyberete spirituální tanec v meditačním centru. FYZICKY jste v pohybu, PSYCHICKY jste v klidu.
zoufalá holka
POZNÁVACÍ AKTIVITY:Vzdělávejte se v oboru, který vůbec nesouvisí s vaší prací. Vyberte si workshop, který vás bude opravdu bavit. Může to být kurz módního stylingu, kurz výkladu tarotových karet, kurz kreslení komiksu nebo něco úplně jiného. Mysl se dokáže skutečně soustředit jen na jednu jedinou věc. Když STUDUJETE, tak pouze STUDUJETE. Nemyslíte u toho na práci
Čas od času si také vezměte z vašeho života dovolenou. Když vycestujete, uvidíte váš život i z jiné perspektivy. Ať už vyjedete na jeden den nebo na jeden týden, dovolená z vašeho života vám dodá nadhled.

Syndrom vyhoření – pozor na něj
4.4 (88%)5